Taklampa Astro Montparnasse
fr.6 780 kr
Välj variant

Montparnasse
6 780 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Taklampa Astro Montparnasse passar utmärkt både som utomhuslampa och inomhus. Den är IP44-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1096010A |
| Färg | Brons, Nickel |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Montparnasse |
| Typ | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 205 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1320 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 205 mm |

