Uppladdningsbar Lampa Nordlux LEO
1 599 kr
1 519 krSänkt pris!

LEO
1 519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med sin organiska, naturliga design och det praktiska handtaget är den solcellsdrivna belysningen Leo perfekt i din trädgård, på terrassen eller balkongen. Den runda formen och bambudetaljerna ger ett mjukt och naturligt utseende som är perfekt för varma sommarkvällar. Placera den här sladdlösa lampan precis där du behöver den – den slås på automatiskt när mörkret faller. Leo är designad av det danska designteamet Says Who.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Med sin organiska, naturliga design och det praktiska handtaget är den solcellsdrivna belysningen Leo perfekt i din trädgård, på terrassen eller balkongen. Den runda formen och bambudetaljerna ger ett mjukt och naturligt utseende som är perfekt för varma sommarkvällar. Placera den här sladdlösa lampan precis där du behöver den – den slås på automatiskt när mörkret faller. Leo är designad av det danska designteamet Says Who.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2118095062 |
| Färg | Natur |
| Sockel | SolarLed |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Bordslampa Utomhus |
| Material | Bambu |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | LEO |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 460 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 299 mm |
| Djup | 299 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 240 ° |
| Diameter | 299 mm |
| EAN-nr | 5704924004575 |



