Uppladdningsbar Lampa Nordlux Saulio Solar
fr.479 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Saulio Solar
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Saulio, som designats av den danska designduon Says Who, är en bärbar, soldriven lampa med en enkel, strömlinjeformad design. Saulio laddas av solljuset under dagen och kan dimmas i tre steg för att skapa den perfekta stämningen. Lampan kan även laddas med den medföljande kabeln om du föredrar det eller har en molning dag. Lyft lampan i handtaget och placera den precis där du behöver den.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Saulio, som designats av den danska designduon Says Who, är en bärbar, soldriven lampa med en enkel, strömlinjeformad design. Saulio laddas av solljuset under dagen och kan dimmas i tre steg för att skapa den perfekta stämningen. Lampan kan även laddas med den medföljande kabeln om du föredrar det eller har en molning dag. Lyft lampan i handtaget och placera den precis där du behöver den.
Egenskaper
- Laddas via solceller eller kabel
- Moodmaker™-dimning i tre steg
- Fem års LED-garanti
- Laddas via solceller eller kabel
- Moodmaker™-dimning i tre steg
- Fem års LED-garanti
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Grön, Svart |
| Sockel | LEDModule |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Uppladdningsbar Lampa |
| Material | Aluminium |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Saulio |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Ja |
| Höjd | 236 mm |
| Spänning | 5 V |
| Vikt | 0,85 kg |
| Kabellängd | 1 m |
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 107 mm |
| Effekt/prestanda | 3,5 kW |
