Väggarmatur Westal Arnäs 75WStål
Rek. pris 2 006 kr
1 652 kr
1 642 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Stål

Arnäs 75W
Stål
1 642 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med rundstrålande ljusbild. Armaturen har E27-lamphållare och är godkänd för max 75W. Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingskopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP23) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7705650 |
| Färg | Stål |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| Djup | 343 mm |
| Höjd | 278 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Tellus |
| Typ | Väggarmatur |
| EAN-nr | 7393047419809 |

