Väggarmatur Westal Jubilar LED 1100
Rek. pris 2 701 kr
fr.2 089 kr
Se priset!
Välj variant

Jubilar LED 1100
2 089 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur Jubilar LED 1100 från Westal är en stilren vägglampa med en stomme i aluminium och miksopriskatiskt bländskydd i akryl. Den har en utbytbar LED-ljuskälla.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur Jubilar LED 1100 från Westal är en stilren vägglampa med en stomme i aluminium och miksopriskatiskt bländskydd i akryl. Den har en utbytbar LED-ljuskälla.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint för enkel vidarekoppling.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7703114W |
| Färg | Alugrå, Antracit, Svart, Vit |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Jubilar |
| Typ | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 130 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Bredd | 143 mm |

