Vägglampa Aneta Kosmo
fr.949 kr
fr.789 krSpara 17 %Kampanj2 tim kvar!
Välj variant

Kosmo
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Kosmo i aluminium för utomhusbruk.
IP-klassning: IP54 innebär att produkten har ett skydd mot damm och är skyddad mot vatten från alla vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 13800-14A |
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Sockel | LED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Kosmo |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Längd | 70 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,45 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |

