Vägglampa Nordlux Focus 1L
fr.704 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Focus 1L
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Focus 1L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Armturen ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Focus 1L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Armturen ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Antracit, Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Stil | Modern |
| Höjd | 150 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Focus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 0,74 kg |
| Bredd | 110 mm |
