Vägglampa Nordlux Focus 1LSvart
Rek. pris 879 kr
843 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Focus 1L
Svart
843 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Focus 1L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Armturen ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Focus 1L från Nordlux är en utomhusbelysning med ett modernt utseende. Armturen ger bra belysning och skickar ett vackert ljus nedåt utefter väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 874123 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 0,74 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Focus |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7057388741233 |

