Vägglampa Nordlux Tadas
Rek. pris 619 kr
495 kr
Se priset!

Tadas
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tadas av den franska designern Darrow har en strömlinjeformad och modern design. Skärmen ger ett behagligt nedåtriktat ljus och skapar ett minimalistiskt designuttryck med rena linjer. Parallellkoppling är möjlig. Max 12 watt.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Tadas av den franska designern Darrow har en strömlinjeformad och modern design. Skärmen ger ett behagligt nedåtriktat ljus och skapar ett minimalistiskt designuttryck med rena linjer. Parallellkoppling är möjlig. Max 12 watt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2418171003 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Tadas |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 135 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,632 kg |
| Bredd | 250 mm |
| EAN-nr | 5704924017636 |



