Vägglampa Norlys BodenStål/Klar, utan ljuskälla
Rek. pris 2 075 kr
1 034 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål/Klar
Sockel:
E27

Boden
Stål/Klar, utan ljuskälla
1 034 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Boden Svart 866B
Populär väggarmatur med galvaniserad eller svartlackerad stål. Bakstycke i gjuten aluminium. Glas i klart eller opalvitt polykarbonat. Finns med LED-modul eller E27 sockel.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7724241 |
| Färg | Stål/Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 46 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Stil | Modern |
| Material | Aluminium |
| Serie | Boden |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 102 mm |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 159 mm |
| EAN-nr | 7042898620031 |


