Vägglampa Norlys Oslo
Rek. pris 1 524 kr
fr.1 199 kr
Se priset!
Välj variant

Oslo
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Oslo Svart 240B
Armatur i galvaniserad eller svartlackerad stålplåt. Klar polykarbonatkupa. Hörnfäste och distansplatta finns som tillbehör. Finns även som tak och stolpmodell.
Recensioner
HelenVerifierad köpare
för 1 år sedanBra kvalitet, motsvarande förväntningarna
Jörgen T AVerifierad köpare
för 7 år sedanModern och snygg utelampa. Bra avstånd till väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 57 W |
| IP-Klassning | IP55 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 395 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Modern |
| Höjd | 270 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 57 W |
| Serie | Oslo |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 285 mm |
| Dimbar | Ja |

