Vägglampa Norlys Paris LitenVit, med ljuskälla 4000 K, sockel LED-modul
Rek. pris 2 655 kr
1 097 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Ingår Ljuskälla:
Ja, LED
Ljustemperatur (K):
4000

Paris Liten
Vit, med ljuskälla 4000 K, sockel LED-modul
1 097 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarmatur Paris Svart 160B
En mycket omtyckt version av Paris väggmodell med nedljus. Tillverkad i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns i två olika storlekar. Kan även fås med E27 sockel utan ljuskälla. Finns även i flera olika färger. Kan beställas med 4000K
Recensioner
Per KVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygga lampor fint sken
Anders JVerifierad köpare
för 2 år sedanPrecis som förväntat😊
Joachim HVerifierad köpare
för 6 år sedanJag är helnöjd med Norlys Paris lampan - köpte 9 stycken som sitter på några bodar vi vår parkering.
Lovisa UVerifierad köpare
för 7 år sedanStilren, bra funtion.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7703247 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Energieffektivitet | A++ |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 140 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 115 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 230 mm |
| EAN-nr | 7042895038112 |

