Vägglampa Norlys Paris Stor
Rek. pris 978 kr
fr.704 kr
Se priset!
Välj variant

Paris Stor
704 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Paris Svart 163B
En mycket omtyckt version av Paris väggmodell med nedljus. Tillverkad i galvaniserad eller lackerad stålplåt. Finns i två olika storlekar. Kan även fås med LED-modul i både 3000 eller 4000K och även i flera olika färger.
Recensioner
RogerVerifierad köpare
för 5 år sedanGedigen kvalité, ger perfekt ljus precis det vi önskade.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Färg | Stål, Svart, Vit |
| Sockel | E27, LED-modul |
| Effekt | 6, 46, 8,7 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 160 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 140 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Paris |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 280 mm |
| Energieffektivitet | A++, A+-D |
| Ljustemperatur | -, 3000, 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED, Nej |
| Effekt/prestanda | 6, 46, 8,7 W |
| Dimbar | Nej, Ja |

