Vägglampa Norlys Stockholm med ArmStål, H: 380 mm
Rek. pris 2 359 kr
1 643 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål
Effekt:
70 W

Stockholm med Arm
Stål, H: 380 mm
1 643 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NorlysBeskrivning
Väggarm Stockholm Svart 286B
Väggarmatur i galvaniserad eller lackerad stål. Två olika storlekar. Glas i klar polykarbonat. Opalvit polykarbonat finns som tillbehör. Hörnfäste och distansplatta finns också som tillbehör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722285 |
| Färg | Stål |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 70 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Djup | 385 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stockholm |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7042892860037 |

