Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi Liten
Rek. pris 889 kr
fr.534 kr
Se priset!
Välj variant

Carpi Liten
534 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Carpi Liten är en stilren fasadbelysning med öppen design.
Recensioner
Mårten SVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg lampa. Lamphållaren är ej lodrät mot väggplan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,3 m |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Mässing, Svart, Svart/Mässing |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Carpi |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 60 W |
| Vikt | 1,846 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Höjd | 300 mm |

