Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LED
fr.539 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Cremona 2x3W High Power LED
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning som skapar vackra ljusspel på väggen. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning som skapar vackra ljusspel på väggen. Den levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,17 m |
| Effekt/prestanda | 3, 6 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Antracitgrå, Grå, Mässing, Rost |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Serie | Cremona |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230, 240 V |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Material | Aluminium |
| Effekt | 3, 6 W |
| Vikt | 3,2, 1,05 kg |
| Ljusflöde | 600 lumen |
