Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LEDGrå
899 kr
549 krSpara 39 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Cremona 2x3W High Power LED
Grå
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning som skapar vackra ljusspel på väggen. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona 2x3W High Power LED är en modern fasadbelysning som skapar vackra ljusspel på väggen. Den levereras med LED-ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7940-310 |
| Färg | Grå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 3,2 kg |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Cremona |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 170 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Energiförbrukning | 5 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7318307940312 |




