Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED
fr.572 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cremona High Power 2x3W LED
572 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED är en stilren fasadbelysning med belysning både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Cremona High Power 2x3W LED är en stilren fasadbelysning med belysning både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskällor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7959-310S |
| Färg | Aluminium, Mörkgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Cremona |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 135 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 130 mm |
