Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Stor
fr.217 kr
Se priset!
Välj variant

E27 Stor
217 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Stor är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide E27 Stor är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP23
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Anneli PVerifierad köpare
för 1 år sedanFin. Något mindre än jag trodde.
+ Prisvärd
- Liten
BertilVerifierad köpare
för 2 år sedanBra lampor lätta att sätta upp
Anton JVerifierad köpare
för 6 år sedanMotsvarade mina förväntningar. Snyggt utseende, enkel montering och inkoppling. Var försiktig när du monterar glaset och montera helst lyktan på väggen innan du sätter i glasen. Snabb och smidig leverans som vanligt från bygghemma.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 310 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 175 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
