Vägglykta Gnosjö Konstsmide Firenze 100W Ned E27
fr.396 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Firenze 100W Ned E27
396 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Firenze 100W Ned E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Firenze 100W Ned E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP43
- 23,5x30x48 cm
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP43
- 23,5x30x48 cm
- Maxhöjd ljuskälla 170 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Recensioner
Henrik HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg Ganska lätt att montera Tänder och släcker som den ska
Maritta TVerifierad köpare
för 2 år sedanHar sådana lampor tidigare
Maria BVerifierad köpare
för 5 år sedanVäldigt fina lampor, köpte tre stycken. Dock fattades det en skruv i kartongen till en lampa samt en mutter var inte gängad till en annan lampa.
+ Fin lampa
- Fattades/trasigt material
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 300 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Firenze |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 235 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
