Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena 2 Upp/ned GU10
Rek. pris 469 kr
fr.308 kr
Se priset!
Välj variant

Modena 2 Upp/ned GU10
308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena 2 Upp/Ned GU10 är en modern fasadbelysning som har opalfärgat klarglas och lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena 2 Upp/Ned GU10 är en modern fasadbelysning som har opalfärgat klarglas och lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskällor.
Övrigt
- Lackad aluminium
- IP54
- 7,5x13x19,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 85 mm
- Max 2x7W/230-240V, GU10
- Lackad aluminium
- IP54
- 7,5x13x19,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 85 mm
- Max 2x7W/230-240V, GU10
Recensioner
Ulrika M EVerifierad köpare
för 7 år sedanSvåra att skruva och tröga i gängorna för att sätta dit och byta spottar.
+ Fina och fint ljus
- Svårt att skruva bort & sätta tillbaka höljet för att sätta i spottar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart, Svart/Opal |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| IP-Klassning | IP44, IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 195 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Modena |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
