Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned
fr.171 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Modena GU10 Ned
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena GU10 Ned är en stilren fasadbelysning som lyser nedåt vilket skapar vackra skuggor på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Jean-Michelle JVerifierad köpare
för 5 månader sedanSmidig storlek. Lättinstallerad
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7572-320K |
| Färg | Elförzinkad, Grå, Rostfri, Svart |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 90 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 60 mm |
| Material | Aluminium, Stål |
