Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 22x26x24
Rek. pris 759 kr
455 kr
Se priset!

Modena Upp E27 Galvaniserad 22x26x24
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 22x26x24 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp E27 Galvaniserad 22x26x24 är en modern fasadbelysning med marint tema. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klart glas
- IP44
- 22x26x24 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Klart glas
- IP44
- 22x26x24 cm
- Maxhöjd ljuskälla 150 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Claes NVerifierad köpare
för 1 år sedanTrevlig lykta som ger ett fint ljus med led lampa.
Lars-Erik FVerifierad köpare
för 2 år sedanHar flera likadana tidigare. Nöjd. Bra pris.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7303-320 |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Modena |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 260 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 220 mm |
| EAN-nr | 7318307303322 |

