Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LEDUpp/Ned 2X6W
Rek. pris 919 kr
540 kr
Se priset!
Vald variant
Antal Ljuskällor:
2 st

Monza Kub High Power LED
Upp/Ned 2X6W
540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7991-370 |
| Höjd | 0,105 m |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Färg | Antracitgrå |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP54 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | HPLED |
| Serie | Monza |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Upp/Ned 2X6W |
| Effekt | 12 W |
| Höjd | 105 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7318307991376 |



