Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega Mini
Rek. pris 1 039 kr
fr.623 kr
Se priset!
Välj variant

Vega Mini
623 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega Mini är en elegant fasadbelysning i klassisk design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,245 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sockel | E27 |
| Serie | Vega |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Typ | Fasadbelysning |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 360 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 245 mm |

