Vägglykta Westal Gustav Upp
fr.3 023 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-04-01
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglykta Gustav Upp från Westal är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Gustav Upp från Westal är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7704007W |
| Färg | Koppar, Koppar/Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Koppar |
| Serie | Gustav |
| Typ | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 230 mm |
