Vägglykta Westal Gustav
Rek. pris 3 066 kr
fr.2 595 kr
Se priset!
Välj variant

Gustav
2 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglykta Gustav från Westal är en stilren men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Gustav från Westal är en stilren men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7701847W |
| Färg | Svart, Svart/Gul, Svart/Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Stil | Modern |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Gustav |
| Typ | Väggarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 230 mm |
