Väggplafond Gnosjö Konstsmide Firenze E27
fr.408 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Firenze E27
408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggplafond Gnosjö Konstsmide Firenze E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Väggplafond Gnosjö Konstsmide Firenze E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP43
- 25x16x44,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 180 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP43
- 25x16x44,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 180 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Recensioner
Jim EVerifierad köpare
för 5 månader sedanFin lampa och gjord i metall. Enkel installation.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| IP-Klassning | IP43 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 445 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Firenze |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
