Dörrstopp Beslag Design BuggyMattsvart
Rek. pris 259 kr
166 kr
Se priset!

Buggy
Mattsvart
166 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dörrstopp Buggy är den optimala kombinationen av stil och funktion. Med en modern och sofistikerad design är detta ett tillbehör som inte bara skyddar dina dörrar och väggar, utan även lyfter estetiken i rummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrstopp Buggy är den optimala kombinationen av stil och funktion. Med en modern och sofistikerad design är detta ett tillbehör som inte bara skyddar dina dörrar och väggar, utan även lyfter estetiken i rummet.
Buggy är designad med hållbara material som aluminium och silikon vilket gör den till ett säkert och tidlöst alternativ.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 753136-11 |
| Färg | Matt Svart |
| Material | Aluminium/Gummi |
| Djup | 47 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Bredd | 47 mm |
| Montering | Golv |
| Serie | Buggy |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7316180027083 |



