Dörrstopp Beslagsboden Gummi för VäggSvart
119 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Gummi för Vägg
Svart
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dörrstopp Beslagsboden Gummi för Vägg är ett dörrstopp i gummi/borstat rostfritt stål. Självhäftande.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dörrstopp Beslagsboden Gummi för Vägg är ett dörrstopp i gummi/borstat rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB153 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 38 mm |
| Material | Gummi |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Montering | Vägg |
| Ytbehandling | Matt |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7391447088151 |
