Dörrstopp Golvkil Kil GummiOrange
83 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Orange

Dörrstopp Golvkil Kil Gummi
Orange
83 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dörrstopp Golvkil Kil Gummi är ett dörrstopp i gummi. Längd: 120 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B150C |
| Färg | Orange |
| Längd | 120 mm |
| Material | Gummi |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Montering | Golvstående |
| Ytbehandling | Matt |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7391447088533 |


