Dörrstopp Golvkil Kil GummiSvart
95 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Dörrstopp Golvkil Kil Gummi
Svart
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dörrstopp Golvkil Kil Gummi är ett dörrstopp i gummi. Längd: 120 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB150 |
| Färg | Svart |
| Längd | 120 mm |
| Material | Gummi |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Montering | Golvstående |
| Ytbehandling | Matt |
| Typ | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7391447088090 |


