Entrégaller PLUS Cubic med MattaH: 123 mm
1 850 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
123 mm

Cubic med Matta
H: 123 mm
1 850 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17987-4 |
| Längd | 800 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 123 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Vikt | 10,46 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393731913 |
