Nyckelskylt HOPPE ParF1 Alu. Silver
211 kr

Par
F1 Alu. Silver
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nyckelskylt HOPPE Par är ett par nyckelskyltar. De uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Nyckelskylt HOPPE Par är ett par nyckelskyltar. De uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11565238 |
| Färg | F1 Alu. silver |
| Längd | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Ytbehandling | Aluminium |
| Typ | Nyckelskylt |
| EAN-nr | 4012789468748 |
