Tillbehörspåse HOPPE Till 350KL Svart
264 kr

Till 350KL Svart
264 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillbehörspåse HOPPE Till 350KL Svart är en tillbehörspåse till långskylt 350KL ytbehandling svart. Det medföljer 3 skruv M4x90 samt 3 skruvmottagare M4.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Tillbehörspåse HOPPE Till 350KL Svart är en tillbehörspåse till långskylt 350KL ytbehandling svart. Det medföljer 3 skruv M4x90 samt 3 skruvmottagare M4.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H11829813 |
| Färg | Svart |
| Längd | 150 mm |
| Material | Stål |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Tillbehörspåse |
| EAN-nr | 4012789938463 |
