Toalettvred Beslag Design Classic
fr.110 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Classic
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dörrtjocklek 37-44 mm. För större dörrtjocklek använd roddarpinne och kapa i den längd som behövs, upp till 70 mm. Nyckelskylt och komplett monteringssats ingår.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Dörrtjocklek 37-44 mm. För större dörrtjocklek använd roddarpinne och kapa i den längd som behövs, upp till 70 mm. Nyckelskylt och komplett monteringssats ingår.
Recensioner
Ulla JVerifierad köpare
för 2 år sedantoalettvred design classic krom
- lite krånglig att montera tvungen att korta skruvarna
Håkan DVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg, tidstypisk, passade perfekt och var lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 750011-41B |
| Färg | Krom, Mattborstad Krom |
| Diameter | 49 mm |
| Material | zink, Zink |
| CC-mått | 27 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| Serie | Classic |
| Typ | Toalettvred |
| Passande Dörrtjocklek | 37-44 mm |
| Tjocklek Lucka | 37-44 mm |
| Utförande | Krom, mattborsta krom |
