Toalettvred Beslag Design FormRostfri Look
Rek. pris 159 kr
110 kr
Se priset!

Form
Rostfri Look
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Passar till låskista 2014 eller låskistor med samma hålkonfiguration. Vid osäkerhet gällande vilket lås du har vänligen konsultera fackman.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 750151-41 |
| Färg | Rostfri Look |
| Diameter | 49 mm |
| Material | zink |
| CC-mått | 27 mm |
| Djup | 7,5 mm |
| Utförande | rostfri look Skagen |
| Serie | Form |
| Tjocklek Lucka | 37-44 mm |
| Typ | Toalettvred |
| Passande Dörrtjocklek | 37-44 mm |
| EAN-nr | 7316180020480 |

