Toalettvred Beslag Design R Modullås
fr.449 kr
Välj variant

R Modullås
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Modullås för offentlig miljö. Passar ej till standarddörrar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 751100-41MB |
| Färg | Antik Brons, Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Zink |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Låsbar | Ja |
| Serie | R |
| Typ | Toalettvred |
