Toavred Beslag Design R
fr.303 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

R
303 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toavred R från Beslag Design är ett mjukt och stilrent vred för skandinavisk standard. Passar utmärkt till innerdörrhandtag Tavira och Helix från Beslag Design.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toavred R från Beslag Design är ett mjukt och stilrent vred för skandinavisk standard. Passar utmärkt till innerdörrhandtag Tavira och Helix från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 751100-41B |
| Färg | Antik, Mässing, Mörk Brons, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 52 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Metall, Zink/Aluminium |
| Djup | 11, 32 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Serie | R |
| Typ | Toavred |
| Utförande | Skandinavisk Standard |
| Låsbar | Nej |
