Vred HOPPE För ModullåsF69 Rostfri
669 kr
Vald variant
Färg:
F69 Rostfri

För Modullås
F69 Rostfri
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vred HOPPE För Modullås är ett vred för modullåshus. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
Vred HOPPE För Modullås är ett vred för modullåshus. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H2327525 |
| Färg | F69 Rostfri |
| Längd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Material | Rostfritt |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Ytbehandling | Stål |
| Antal | 50 st/frp |
| Typ | Vred |
| EAN-nr | 4012789924084 |
