Handtag 4AQUA Matt/BorstadKrom, 40 mm
Rek. pris 150 kr
113 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom
Längd:
40 mm

Matt/Borstad
Krom, 40 mm
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Profilhandtag för en stilren look.
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | 304160 |
| Färg | Krom |
| Längd | 40 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 41 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Vikt | 0,014 kg |
| Produkttyp | Handtag |
| Yta | Matt/Borstad |
| Montering | Skruv |
| EAN-nr | 7340196400547 |


