Handtag Beslag Design 0033-128Rostfri look
Rek. pris 89 kr
69 kr
Se priset!

0033-128
Rostfri look
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ett handtag utan krusiduller, det är 0033 det.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 38974-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 160 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Serie | 0033 |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316183897409 |

