Handtag Beslag Design 21213
Rek. pris 99 kr
fr.75 kr
Se priset!
Välj variant

21213
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Modernt handtag med mjuka former till dina skåp och lådor.
Antal förborrade hål: 2 st
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 32503B |
| Färg | Aluminium look, Rostfri Look |
| Längd | 153 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 30 mm |
| Bredd | 20 mm |

