Handtag Beslag Design 7860/7861/7863
Rek. pris 59 kr
fr.45 kr
Se priset!
Välj variant

7860/7861/7863
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 318900B |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Längd | 111, 149 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 96, 128 mm |
| Djup | 28 mm |
| Bredd | 10 mm |
| Typ | Handtag |
