Handtag Beslag Design A-2 BokLängd 112 mm
Rek. pris 59 kr
51 kr
Se priset!

A-2 Bok
Längd 112 mm
51 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med rundade former.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 1556-11 |
| Färg | Bok |
| Längd | 112 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 36 mm |
| Bredd | 16 mm |
| EAN-nr | 7316181556001 |

