Handtag Beslag Design A16
fr.94 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

A16
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Trähandtag med raka, strikta linjer.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa. CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanVälgjorda, vackra handtag, perfekt 60-talskänsla till våra köksluckor i valnöt. Mycket nöjda!
- Går inte att öppna luckan till den integrerade diakmaskinen med en hand. Vi misstänkte att det skulle bli svårt, men vi börjar vänja oss!
Giulio ZVerifierad köpare
för 6 år sedanEnkel och fint trä handtag. Sticker inte så mycket ut från lucka så passar bra i hall också.
+ Ren design
- inte så bra grepp
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 168, 264 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Handtag |
| Djup | 20 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 128, 224 mm |

