Handtag Beslag Design Ante-128
Rek. pris 159 kr
fr.106 kr
Se priset!
Välj variant

Ante-128
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ante är en robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ante är en robust och snygg knopp i trä som passar fint in i det moderna köket och finns med matchande handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373216-11B |
| Färg | Ek, Svart, Valnöt |
| Längd | 170 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 19 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Serie | Ante |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
