Handtag Beslag Design Arpa
Rek. pris 399 kr
fr.279 kr
Se priset!
Välj variant

Arpa
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Arpa är ett modernt handtag. Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373081-11B |
| Färg | Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 214, 342, 1200 mm |
| Diameter | 14 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 192, 320, 1178 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Arpa |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
