Handtag Beslag Design Art
Rek. pris 189 kr
125 kr
Se priset!

Art
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Art skålhandtag från Beslag Design i svart gjutjärn som ger både en industriell och lantlig känsla till ditt hem.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Art skålhandtag från Beslag Design i svart gjutjärn som ger både en industriell och lantlig känsla till ditt hem.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343505-11 |
| Färg | Svart |
| Material | Gjutjärn |
| CC-mått | 96 mm |
| Djup | 29 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Serie | Gjutjärn |
| EAN-nr | 7316180010375 |

