Handtag Beslag Design Bella 160
fr.94 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bella 160
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bella från Beslag Design är ett klassisk, rakt handtag med trumpetformade fötter.
Handtagets moderna utförande passar utmärkt till köket eller som handtag på möbler som gardeorb eller byrå.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Grafitgrå, Mattsvart |
| Längd | 171 mm |
| Material | Zamak |
| Höjd | 9,5 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 30 mm |
| Låsbar | Nej |

